Phone

+90 212 653 02 28

Hakkımızda

30+

Yılı Aşkın Deneyim
Hakkımızda

30 yılı aşkın çalışma deneyimiyle Efsane Bayrak

Efsane Bayrak sektöründe deneyimli ekibiyle bir araya gelerek ekip çalışmasının farkını üretime katmış bir kuruluştur.

Efsane Bayrak reklam sektöründe 4 ayrı iş kolunda faaliyet göstermektedir. Bayrak, Bez Afiş, Dijital Baskı,Promosyon ürünler konusunda 1500 m2 sahasında hizmet vermektedir. Şirketimiz idari ve imalat kısmında eğitimli ve deneyimli kadrosuyla reklam sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikleri müşterileriyle paylaşmaya devam etmektedir. Bayrakçılık sektörüne yeni bir soluk getiren Efsane Bayrak kaliteyi ucuza ve hızlı bir şekilde teslim etmeyi kendisine amaç edinmiştir. Bayrak imalatında klasik anlayışın dışına çıkarak 1500 m2 alanımızda uzman ekibimizle dispers, aşındırma, emprime,serigrafi ve dijital suretiyle daha da büyüyen Efsane Bayrak sadece bayrakla sınırlı kalmamış Reklam- Promosyon-Transfer-Dijital ve Tekstil konularında da iddialı olup siz sayın müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermekten onur ve gurur duyarız.

Neden Biz?

Bizi seçmek için pek çok sebebiniz var fakat bunların başlıcaları aşağıda sizin için sıraladık

Tecrübe

Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimiz için en iyisini sunuyoruz.

Kalite

Satış Öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet ve ürün sunuyoruz.

Şeffaflık

Ürün, üretim, imalat ve süreçle alakalı bilgilendirmeleri müşterilerimize tüm şeffaflığıyla net bir şekilde sunuyoruz.

Saygı

İşimize, kendimize ve müşterilerimize saygı duyuyoruz.

Dürüstlük

Özü sözü bir, doğruluktan vazgeçmeme prensibiyle çalışıyoruz.

Güven

İnsan ilişkilerinin temelini oluşturan güven duygusunu müşterilerimize sunuyoruz.

1999

80 metre kare imalathane ile bayrak ve promosyon sektörüne adımımızı attık.

2002

500 metre karelik yeni yerimize taşınıp özellikle siyasi partilerin seçim çalışmalarında ilk yüksek miktarda siparişlerimizi almaya başladık. Tekstil promosyon ürünlerinde de üretime başladık

2006

800 metre karelik 4 katlı iş merkezimizi açtık. Digital-emprime baskı gibi baskı çeşitlerini kendi bünyemizde yapmaya başladık. Promosyon tişört üretimi için yatırımlarda bulunduk.

2010

1200 metre karelik fabrikamızı kurduk. Bayrak ve promosyonun daha üzerine çıkarak Efsane Bayrak olarak tekstil alanında her ihtiyaca cevap verebilir istenilen ürünleri en iyi şekilde üretebilir hale geldik.

2013

Extra 200 metre karelik depo alanımızla kapasitemizi artırdık. Bu süreçte milyonluk siparişlere yanıt verebilir hale geldik.

2016

Extra 300 metre karelik ikinci bir depo alanıyla kapasitemizi artırdık. İlk ihracatımızı yaparak dış ticarete başladık.

2018

İhracat kapasitemizi daha da artırarak afrika pazarına açıldık.

2019

Bez çanta, nonwoman çanta gibi yeni ürünlerle ürün çeşitliliğimizi artırdık. 15 milyon adet bez ve cüzdan çanta siparişlerine yanıt vererek adetli çanta üretimlerinde iddiamızı kanıtladık.

2020

Pandemi kapsamında ülkemizin ve dünyanın medikal ihtiyacını karşılamak için sektördeki textil tecrübemizle tüm kapasitemizi medikal textil üretimine çevirerek EFSANEMED marka adıyla hem Türkiye’de hem de dünyada medikal talepleri karşılayarak pandemi sürecinde elimizden gelen desteği verdik. Böylelikle medikalde sektöründe de yerimizi almış olduk.

2022

Tüm bu zorlu süreçlerin sonunda bugün 35 ülkeye ihracat yapan güçlü bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

2023

İhracat yaptığımız ülke sayılarını artırarak, kaliteyi uygun fiyata sunmak, bu anlamda ülkemizi tüm dünyada en güzel şekilde temsil ederek daha çok büyümeyi hedefliyoruz